AutořiTomáš Dočkal

Tomáš Dočkal

Mé jméno je Tomáš Dočkal a krejčovskému řemeslu se věnuji již od roku 2009. Před pár lety jsem se stal lektorem a začal učit kurzy šití. Ročně mými kurzy projde až 200 studentů.

Rád své zkušenosti předávám dále a chtěl jsem je nabídnout i nadšencům, kteří za mnou nemohou dojíždět osobně. A tak jsem vytvořil první e-booky a s velkou radostí mohu přivítat i Vás mezi svými studenty! Přál bych si, aby ve Vás e-booky probudily vášeň k šití, přinesly Vám chvíle relaxace a radost z ušitých výrobků.

A co dělám já, když pro Vás zrovna netvořím e-booky? Najdete mě v mém brněnském krejčovství, kde pomáhám klientům splnit jejich přání o vysněných oděvech. Navrhuji a šiji oděvy na míru a vytvářím pro svou značku Dotchi limitované autorské kolekce.

Pokud někdo sní o rozjezdu vlastní módní značky, rád ho podpořím svými know-how i řemeslnou zručností při zhotovování prvních prototypů doplňků a oděvů. Vždy mám radost, když vidím, jak nová značka roste a po překonání počátečních peripetií si získá své fanoušky.

Třeba i Vám se stane, že s pomocí e-booků zažehnete svou vášeň pro šití, která Vás později dovede k založení vlastní značky a podnikání. Takové happy endy mých studentů, nejsou ojedinělé.

Na závěr Vám jen popřeji

Rozešijte to!

Váš Tom

Vydané ebooky: