AutořiMichaela Gautam

Michaela Gautam

Jsem máma tří dětí, co na mateřské vybudovala firmu s obratem přes 50 milionů Kč v minulém roce. Provozovatelka a hlavní sponzorka domova pro desítky opuštěných dětí v Nepálu.

Manželka jednoho z nejosvícenějších mužů, co znám. Vášnivá propagátorka teorie, že vesmíru nejlépe prospějeme, budeme-li s čistotou v srdci dělat to, co nás nejvíc naplňuje. I kdyby to mělo na první pohled vypadat jako chyby.

Mým velkým snem je inspirovat a motivovat ty, kteří o to stojí.

Ty, kteří jsou na tom třeba podobně, jako jsem byla já před nějakými pěti deseti lety. Spoustu věcí jsem se za tu dobu naučila, mnoho názorů jsem upravila nebo úplně změnila. Život se zdá rok od roku jasnější, jednodušší, uchopitelnější. V mých článcích, knihách, na seminářích i při koučinku říkám to, co bych řekla té čtyřiadvacetileté Myshe, která čerstvě porodila, trápila se na mateřské, nebyla si sama sebou jistá, plácala se ve financích i ve vztazích, opatrně začínala fušovat do podnikání… Možná jste v některé z těchto oblastí také na začátku. Tak jestli s Vámi cokoli z toho, co píšu a říkám, zarezonuje a pomůže Vám… i kdyby jenom trošičku… budu ráda.

Vydané ebooky: