AutořiLenka Heczková

Lenka Heczková

Lenka Heczková je terapeutka a koučka se specializací na psychologii, vztahy a sexualitu, Ženskou energii, neurovědy, meditace a práce s podvědomím. Zaměřuje se na vztahové poradenství a psychologií, individuální i párové terapie, témata zvládání stresu, emoční inteligence, práce s myšlením. Dále se soustředí se na práci s podvědomím, pozitivní psychologií, používá techniky imaginace, meditace, dechové techniky, a poznatky z neurovědy.

Ráda píše o vztazích, psychologii, sexualitě, ženské energii, psychické pohodě i zdraví a péči o tělo, tělesný stav i psychika spolu přece velmi úzce souvisí.

Je spoluzakladatelka projektu a webu relaxhudba spolu s jejím partnerem, koučem a celostním terapeutem Jiřím Čapovcem. Mají za sebou odborný tým, který se skládá z lékařů, neurovědců, psychologů, psychiatrů, psychoterapeutů a dalších odborníků, kteří zajišťují odbornou kontrolu obsahu, informací, produktů a služeb, aby byl důvěryhodný přesný a snadno použitelný.

Proč vztahy? Nejedná se pouze o vztah k sobě nebo v partnerství, ale také i k prostředí. Jako je bydlení, rostliny nebo příroda. Říká, že prostředí má na naší změnu, zdraví a celkové štěstí nesmírný vliv. Lidem předává jednoduché a účinné návody a nástroje, jak vybudovat zdravý a silný vztah k sobě, jak pracovat se svým prostředím, okolím a jak se stát produktivním, aby získali v životě to, co vždycky chtěli. A také i proto začala vyrábět šperky, obrazy a založila tak eshop, kde najdete produkty, které se vás dotknou srdcem a pomohou vám změnit vaše prostředí. Ukazuje také jak vytěžit z přírody maximum. Proto také vytvořila nahrávky, které jsou určené k přeprogramování podvědomí. Primárně se zaměřuje se více na ženskou energii, sexualitu a psychologií vztahů a to včetně vztahu k prostředí.

Vydané ebooky:

Autor zatím nevydal žádný ebook