AutořiLada Gracy Skulilová

Lada Gracy Skulilová

Řadu let působím jako terapeutka, pomáhám zejména ženám dostat se z nejrůznějších osobních potíží, vymanit se ze zajetí starých programů a z aktuální neuspokojivé situace.

Ale hlavně jsem tak trochu blázen do podvědomých vzorců 🙂 Můj styl práce i přístup se dost liší od jiných terapií, které možná znáte.

Zaměřuji se především na práci s podvědomím, s minulostí a se starými programy, bloky a vzorci. Používám k tomu svou vlastní terapeutickou techniku s názvem regresní přepis v hypnóze.

Věnuji se taky tématům a problémům z oblasti rodičovství a výchovy, protože tato oblast s podvědomými vzorci velmi úzce souvisí. Je totiž jejich přímým zdrojem.

Původně jsem psycholožka, ale klasické přístupy u mě nehledejte. Oficiální proud jsem brzy opustila a jdu si už dávno svou vlastní cestou, která je pro klienta velmi efektivní.

Dokážeme tak poměrně rychle vyřešit záležitosti a trápení kolem partnerství a vztahů, peněz, sebevědomí, seberealizace, různých nepříjemných stavů a pocitů i mnoha dalších běžných nebo i méně častých lidských problémů.

Svou praxi mám v Lipníku nad Bečvou, ale spolupracujeme s klienty běžně a úspěšně i na dálku.

Vydané ebooky: