Obchodní podmínky

Webový projekt eBoooks.cz umožňuje autorům zveřejňovat jejich díla v podobě ebooků (známých také jako e-knihy, e-booky, online či elektronické knihy). Projekt je katalogem ebooků a jejich autorů. Služba je poskytována bezplatně a nevzniká tak nárok na její plnou dostupnost, např. z důvodu výpadku webhostingu či aktualizacím softwaru.

Pro registraci uživatelského účtu je nutné poskytnout platnou e-mailovou adresu a vyjádřit souhlas s těmito obchodními podmínkami včetně zpracování osobních údajů.

V rámci uživatelského účtu je možné vytvářet neomezený počet profilů autorů a také neomezený počet ebooků.

Zveřejnění ebooku je podmíněno schválením ze strany administrátora, který si vyhrazuje právo ebook zamítnout.

V základním nastavení eBoooks.cz umožňuje odkazovat pouze na externí stránku ebooku či autora. Není povoleno jakékoli odkazování na nelegální úložiště a toto je přísně hlídáno. Pokud autor chce umístit svůj ebook v podobě pdf, epub či jiného formátu na projekt eBoooks.cz, musí o tomto kroku předem informovat provozovatele na e-mailu [email protected] a poskytnout mu dané soubory.

Ebook je možné zvýraznit pomocí tzv. Prémiové propagace. Ebook však musí musí nabízet provizní (affiliate) program. Prémiová propagace je výhodná pro obě strany, jelikož se neplatí žádné fixní poplatky, ale pouze provize za uskutečněný prodej ebooku. Výhody Prémiové propagace jsou:

  • Ebook je označován jako doporučený na hlavní stránce i v ostatních částech webu
  • Pokud máte vlastní banner, můžeme jej umístit do horní části webu (na určité období dle dohody)
  • Ebook může obsahovat video či další doprovodný materiál

Poskytovatel:

David Jandečka
Martinov 278
277 13  Záryby
Česká republika

IČO 74985191

Obchodní podmínky jsou účinné od 1.9.2019.