Vdechněte život poselstvím svého dítěte

Aves Passeri (Zuzka Skotáková)

Vdechněte život poselstvím svého dítěte

300 Kč
Datum vydání neuvedeno
Jazyk čeština
Počet stran neuvedeno
Odkaz na ebook

Popis ebooku

Také máte někdy dojem, že jste na své cestě životem ztratili kus sami sebe? Kde je ta dětská bezprostřednost, hravost a radost ze života? Kde jsou Vaše dětské sny? Chcete to vše zpět? A ještě mnohem víc? Chcete vědět, jak žít naplno a spokojeně? Kde všude jste už hledali a co všechno jste už vyzkoušeli??

Co v e-knize najdete?
Je toho spousta! Kniha tvoří jednotný celek – propojuje mou osobní konkrétní cestu rokem 2016 s dvanácti tématy, které mi Život přinášel do života. Jako by se rozhodl, že prostřednictvím měsíčníků Aves, ze které tato kniha nejrůznějšími úpravami vznikla, bude opět vyprávět o cestě od trápení k vnitřní pohodě a spontánnímu spokojenému životu. Byla to cesta napínavá a dobrodružná plná náročných překážek – snad Vám přinese moře inspirace!

12 kapitol = 12 témat (např. symbolická řeč Života, svoboda, trápení, láska, motivace, změna apod.)
12 kapitol = 12 měsíců (propojení témat s konkrétními událostmi roku 2016)
12 citátů z knihy na závěr (záchytné body pro chvíle, kdy nemáte čas knihu číst, ale potřebujete se ve svém životě zorientovat a zamířit správným směrem)
přes 100 otázek (aby to byla Vaše vlastní cesta)
310 stran
Každá kapitola navíc obsahuje: úvod do tématu, 5 článků z blogu z dob, kdy jsem dané téma na vlastní kůži řešila, a které jsem pro vydání knihy upravila. A nakonec závěr s otázkami. Ty Vám pomohou se na svůj život dívat jinýma očima a do toho Jiného světa proniknout.

inzerce