Trápení může být dar

Aves Passeri (Zuzka Skotáková)

Trápení může být dar

100 Kč
Datum vydání neuvedeno
Jazyk čeština
Počet stran neuvedeno
Odkaz na ebook

Popis ebooku

Co v ebooku TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR najdete?
10 kapitol = 10 základních bodů, kterých je potřeba se držet, pokud chceme najít v ČEMKOLIV, co se nám děje, dar.
10 článků, které v té době vycházely u mě na blogu a které mě tenkrát – přímo uprostřed těch nejnáročnějších chvil – pomáhaly nalézat směr a pevnější půdu pod nohama.
Odkazy na dalších 10 článků, které Vám vlijí optimismus do žil stejně jako ho na té těžké cestě vlévaly do žil mně! Vyprávějí totiž o chvílích, kdy se mi dařilo prožít záblesky toho, jaké to je naplnit oněch 10 bodů. A sáhnout si tak na to VNITŘNÍ nepodmíněné štěstí, které má největší hodnotu!
Závěrečný článek z oslavy, plné vděčnosti z toho, že se mi tentokrát podařilo projít neuvěřitelně rychle podobně převratným obdobím jako kdysi před 20 lety!
Základní přehled 10 bodů, skrz které vede cesta krizí ven.

V čem je tento ebook jiný než ostatní?
Je autentický, jak jen to autentické může být. Je ze života. Nejsou to jen teorie a rady. Žádné matné vzpomínky a fabulace. Blogové články jsou přímými svědky!
Nahlédnete díky nim přímo do procesu toho, kudy vede ta cesta od trápení ke spokojenosti. Jaké to je, jaké překážky Vás čekají a proč je stojí za to překonávat. Co Vás čeká za nimi!
Je zasazený do kontextu celé mé životní cesty a to je i to, co byste měli udělat i Vy, abyste objevili v trápení dary!
Je součástí celé trojice úhlů pohledu na celý proces a na zcela jiný (mimoňský) svět neduálního vnímání! (autentický příběh z ebooku TRÁPENÍ MŮŽE BÝT DAR – dále esenciální stručná e-kniha Žít je umění milovat (záchranný kruh ve chvílích nejistoty)– online minikurz ZDARMA Mimoňská cesta jako průvodce, který Vám pomůže těchto 10 bodů rozvíjet a žít a tím dosáhnout onoho vnitřního nepodmíněného štěstí.)
Dodá Vám důvěru, že celá tato cesta je reálná a uskutečnitelná! Když já, tak přece může každý, ne? 🙂

inzerce