Supermáma na Mimibazaru aneb Kompletní průvodce nejoblíbenější českou webstránkou pro mámy

Michaela Kadlecová

Supermáma na Mimibazaru aneb Kompletní průvodce nejoblíbenější českou webstránkou pro mámy
DOPORUČUJEME

199 Kč
Kategorie Internet, Pro ženy
Datum vydání 2013
Jazyk čeština
Počet stran 100
Odkaz na ebook

Popis ebooku

Zkušená autorka, sama máma a aktivní uživatelka a obchodnice na Mimibazaru vám ve své stostránkové eknize poradí, jak na nakupovat, jak prodávat, jak diskutovat, jak se dobrat k informacím, po kterých prahnete, jak vystavit hrdě fotografie vašeho malého štěstíčka. S tímto ebookem zkrátka budete používat  stránky plnohodnotně a ne jen na půl plynu, což by byla jistě škoda!

Možná jste při svých toulkách internetem narazily na stránky Mimibazar.cz. Možná vám někdo tyto stránky doporučil, protože s nimi měl dobré zkušenosti. A vy jste tam přišla a nevěděla jste, co přesně zde dělat, kde začít a hlavně, k čemu vám navštěvování stránek bude dobré. Poradíme, jak se na stránkách pohybovat, jak úspěšně obchodovat, kupovat a prodávat, jak dobře prezentovat a vytěžit ze svého členství maximum.

S naší eknihou se na Mimibazaru neztratíte, dáme vám odpovědi na nejčastější otázky a budete vždy vědět, jaké jsou vaše možnosti. Ještě než se pustíte do užívání stránek Mimibazaru, podívejte se do naší příručky. Slibujeme, že vás nebude nudit, ale že vám přinese horké tipy na správné užívání stránek. Přineseme vám snadné návody na vše možné, ke kterým byste se sama musela prokousávat. S naší příručkou půjdete na jisto a ušetříte mnoho času. Přejeme vám mnoho pěkných chvil a obchodů, které na Mimibazaru uzavřete, a vzhůru do toho!

inzerce