Superčlověk – Najdi nejlepší verzi sebe sama!

Michal Turna

Superčlověk – Najdi nejlepší verzi sebe sama!
DOPORUČUJEME
350 Kč
Datum vydání neuvedeno
Jazyk čeština
Počet stran 240
Autor
Odkaz na ebook

Popis ebooku

Skvěle fungující návod, jak své tělo využít na maximum po tělesné i mentální stránce. Neztrácejte svůj čas metodami, které vás stojí spoustu energie, peněz a nakonec nepřinesou výsledky.

Kniha je dostupnější verzí oblíbeného živého kurzu, kterým prošlo více než 400 účastníků.

Superčlověk dříme v každém z nás, tak najděte i vy tu nejlepší verzi sebe sama. Změňte svůj život dnes.

Za příplatek 100 Kč můžete získat navíc tyto bonusy v podobě ebooků:

  • Report 24/7 – Podrobný týdenní report se záznamy mého režimu. 58 stran, kde se dozvíte, jak přesně a v jakých dávkách se stravuji, hýbu, spím. A vy můžete také…
  • 10x 20 otázek – Položil jsem 10 osobnostem 20 jednoduchých otázek. Všichni mají něco společného – zajímají se o zdraví životní styl a svou změnu si velmi pochvalují. Bloggeři, baristé, lektor Apple, travelhackacker a další.
  • Superpotraviny – V hlavní části knihy podrobně rozebírám velkou trojku superpotravin. V tomto bonusu dalších 10 důležitých zástupců.
  • 11 způsobů, jak ušetřit na stravě – Že je zdravá strava drahá? Nesmysl. Může být i daleko levnější než běžná strava. Ukážu vám způsoby, jak na jídle výrazně ušetřit při dodržení několika jednoduchých pravidel.
  • 10 nejčistších plodů planety – V dnešní době plné chemie jistě oceníte tipy na potraviny, které jsou díky slupce, vrchním vrstvám nebo způsobu pěstování, odolné vůči pesticidům, kterých se v zemědělství používá přemíra.
inzerce