Škodliviny ve vzduchu – pomůžou čističky vzduchu?

Vždy.cz

Škodliviny ve vzduchu – pomůžou čističky vzduchu?

Zdarma
Kategorie Elektronika, Zdraví
Datum vydání 2017
Jazyk čeština
Počet stran 23
Autor
Odkaz na ebook

Popis ebooku

Témata jako zdravá životospráva, aktivní životní styl a různé způsoby posilňování imunity na nás v současné době vyskakují z každého média nebo sociální sítě. Rozhodně se v tomto směru svět hýbe správným směrem a je určitě pozitivní, že parky se v České a Slovenské republice naplnily běžci, bruslaři a i ve fitness centrech potkáte dnes daleko více lidí než před pár lety.
Zamysleli jste se ale někdy nad tím, v jakém prostředí se pohybujeme? Zvlášť lidé žijící ve větších městech? A proč některým nepomůže s dýchacími obtížemi ani každodenní pohyb, perfektní kondička a ukázkové výsledky od alergologa?

V ebooku, který si můžete stáhnout zdarma z našich stránek, jsme si posvítili na škodlivé látky ve vzduchu, které poletují kolem nás. Zaměřili jsme se na to, co způsobují a zejména na to, jak s nimi můžeme zatočit. Kromě známých roztočů, pylů, bakterií a virů jsme se zaměřili i na jemné prachové částice, ozón a spory plísní. Věříme, že prostudování ebooku Vám pomůže a možná i objasní některé těžkosti, které Vám můžou znepříjemňovat život.

inzerce