Affilák

Michal Majgot

Affilák

Zdarma
Datum vydání 2014
Jazyk čeština
Počet stran 100
Odkaz na ebook

Popis ebooku

Říká se, že nejlepší podnikatelský nápad je vyrobit produkt nebo službu, která vám samotným chybí. Mně chyběla tahle knížka. Za informace o proměně začínajícího affiláka v profesionála se statisícovým výdělkem bych dal na začátku nevím co, ale dostupné byly a i nadále jsou jen zahraniční zdroje, které se vážou na zahraniční podmínky. Musel jsem tedy informace získat sám zkušenostmi.

Za poslední roky se věnuju affiliate oboru každý den. Každý den se věnuji studováním zdejšího trhu, každý den si na vlastních affiliate webech testuji nápady, zkušenosti a různé vychytávky. Mám zkušenosti s jednáním s velkými affiláky v rámci práce affiliate managera, s řízením otevřené i privátní affiliate sítě (dvou z největších sítí u nás v různé období) a mám zkušenosti s vlastními výdělečnými affil projekty. Za ty roky práce v oboru jsem si všímal rozdílů mezi úspěšnou elitou a většinou ostatních, kteří si přivydělávají jen kapesné. Ebook Affilák popisuje právě tyto rozdíly a jaké vlastně je, živit se affilem na plný úvazek.

Kniha je určena začínajícím affiliate partnerům, kteří se chtějí stát profesionály. Nevysvětluje však základní terminologii a vyžaduje alespoň minimální zkušenost s affiliate marketingem.

inzerce