9+1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život

Iva Kolářová

9 1 tipů, jak ladit domov pro skvělý život

495 Kč
Kategorie Bydlení, Feng Shui
Datum vydání neuvedeno
Jazyk čeština
Počet stran neuvedeno
Odkaz na ebook

Popis ebooku

V e-booku sdílím systém, který jsem podvědomě formovala od dětství, postupně jsem přibírala znalosti z různých oblastí a zkušenosti z mého vlastního života. Vytvořila jsem ho díky své vášni i pro vztahy, poznávání lidí, života a prostoru kolem nás.

Základem tohoto know‐how je má 15letá praxe v architektonických ateliérech a stavebních projekcích. Tu přes 13 let postupně efektivně a smysluplně propojuji s několika zásadními vlivy – interiérovým designem, feng‐shui, baubiologií (nauka o zdravých materiálech a prostředí), astrologií, čínskou kosmologií (která je provázána s feng‐shui), základními znalostmi tradiční čínské medicíny a různými směry osobního rozvoje, vč. NLP – neurolingvistického programování.

Vybavení interiérů ladím s ohledem na konkrétního člověka, jeho blízké, životní cykly a se zřetelem na dané limity. Daří se mi úspěšně hrát s kartami, které dostanu do rukou, a dosáhnout přání majitelů: aby všichni ve svém bydlení cítili podporu, bezpečí, útulno, inspiraci a vnímali krásu.

inzerce